LOKALIZACJA

Inwestycja WILLA SŁOWICZA zlokalizowana jest w północno zachodniej części Krakowa na rogu ulicy Radzikowskiego i Słowiczej w zachodniej części osiedla Azory w bliskiej odległości od ważnego skrzyżowania ulic Josepha Conrada z ulicą Armii Krajowej (Rondo Ofiar Katynia).

ul. RADZIKOWSKIEGO 108
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Legenda

Sklep Gastronomia Żłobki Szkoły i przedszkola

Inwestycja WILLA SŁOWICZA to nowa inwestycja w dzielnicy Prądnik Biały w północno zachodniej części Krakowa przy ul. Radzikowskiego 108 i ul. Słowiczej. Inwestycja zlokalizowana jest w bliskiej odległości od centrum Krakowa jakim jest Rynek Główny (ok. 4 km w linii prostej). W okolicy przebiega kilka dróg wyjazdowych z Krakowa min. w stronę Katowic i Olkusza.

Inwestycja znajduje się na terenach zurbanizowanych obfitujących w punkty handlowo - biurowo– usługowe takie jak Galeria Bronowice, IKEA, Castorama, Obi. Wszystkie te punkty zlokalizowano w odległości do 1 km od inwestycji. Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest bliskość i swobodny dostęp do infrastruktury drogowej jak również do komunikacji miejskiej. Na przykład tramwaj przy ul. Bronowickiej czy też autobusy MPK przy ul. Conrada.

W przyszłości planowana jest rozbudowa linii tramwajowej z osiedla Krowodrza Górka przez Azory w kierunku ul. Jasnogórskiej. Lokalizacja tej inwestycji to również łatwy dostęp do placówek szkolnych na osiedlu Azory czy też osiedlu Bronowice.